Zdalem.pl może należeć do Ciebie

Stwórz silną markę, by sprzedawać więcej i drożej

Jesteś zainteresowany Zdalem.pl ?
Zadzwoń 573 123 800
Napisz info@chwytliwa.pl

Sprawdź 100+ pomysłów na nazwę dla firmy, marki, strony, sklepu internetowego:

Zobacz 100+ pomysłów

Co Ci da dobry adres www?

Adres strony jest tysiące razy wpisywany na klawiaturze, wymawiany i dyktowany

Towarzyszy każdej reklamie, wizytówce, jest widoczny w poczcie e-mail i na szyldzie

Może wspomóc albo utrudnić sprzedaż Twoich produktów i usług

Klienci w naturalny sposób odrzucają słabe adresy, jak e-nazwafirmy24.com.pl

Sprzedawaj więcej i drożej z charakterystyczną nazwą i renomowanym adresem Zdalem.pl

Dlaczego Zdalem.pl ?

Zdalem.pl to idealna nazwa premium dla ogólnopolskiego portalu internetowego. Kojarzy się pozytywnie wszystkim uczniom i studentom, a to bardzo liczna (i wbrew pozorom, dysponująca środkami finansowymi) grupa docelowa. Przekaz, który łączy klienta z nazwą Zdalem.pl jest jasny i niesie duże znaczenie: „Zdałem egzamin/test. Mój problem został rozwiązany. Trudny okres nauki się skończył. Potwierdziłem, że mam wiedzę i umiejętności. Mogę pochwalić się rodzicom i skupić się na tym, co jest istotne.”

Nazwa Zdalem.pl daje ogromne pole do wykorzystania, od wyszukiwarki korepetytorów czy naukę języków obcych, po rentowny sklep internetowy z materiałami edukacyjnymi i kursami video-online. To materiał na prosty i wyraźny wizerunek marki. W połączeniu z odpowiednim marketingiem, powinno to skutkować wysoką sprzedażą i możliwością dyktowania wyższych cen. Adres Zdalem.pl jest bardzo prosty do wymówienia i zapisania. Jest charakterystyczny, krótki, nowoczesny i łatwo go zapamiętać.

1 900 000 nazw zostało już zajętych

W Polsce standardem są nazwy z zakończeniem .pl (Onet.pl, Allegro.pl, Merlin.pl, Gazeta.pl). Zarejestrowano już ponad 1 900 000 takich adresów. Trudno znaleźć wolną nazwę, która będzie równocześnie atrakcyjna. Dlatego warto skorzystać z gotowej. Dzięki temu oszczędzisz czas i od razu zyskasz wizerunek wiarygodnej, renomowanej firmy.